Květen 2011

Ahój :)

20. května 2011 v 18:35 | Kláruš |  →Kravinky
Ano Ano, ještě žijuu :D Ahooj :) Moc se omlouvám, jenže poslední dobou nejsou nápady ani nálada.. :/ :) Samý starosti s klukama :D Ne, ale vážně.. :/ Štvou mě :/ Všichni stejný, fakt tyjo :D :/ Jinak novýho, asi nic.. Jen nový roztahovák :) Ani nevim kolik má :D :/ Takových 7-8 mm určitě :) A končit ještě rozhodně nechci :D :) Prostě to pořád nestačí :D Ten co mám teď, mi dokonce vyráběla kámoška, šikovnáá :P :)
A ve škole tak nějak přežívám.. Už chci prázdniny.. No, kdo ne :D :) Furt samý starosti kvůli ní a učitelům :D A ještě k tomu teď celá třída ví, že se mi ,,trochu,, líbí spolužák.. Trapass :D :) No nic.. :)
V červnu jedeme na dovolenou, do Chorvatska. Strašně se těšim, ale štve mě, že nejedu na školní výlet :( :) Achjoo :D :/

Jinak jsem četla, že zítra má začít konec světa, nějaký zemětřesení. A pak asi 144 dní samé pohromy a meteority či co :D :)
Ale počásko je docela dobrý, až na teď. Teď tady máme strašný černo a bouřku a každou chvíli bude lejt.. :D :)
Ale jinak teplííčko ♥ :)
Na víkend jedu do vesnice, kde jsem bydlela asi 12 let :D :) Jezdim tam skoro furt, ale teď tam budu celý víkend a straašně se těšiim :D :)) Na ty lidi tam.. :)
Tak dost keců, kdyby mě napadlo téma, napíšu :P :) Ale asi spíš ne. :/


→ Tak tady fotka s roztahovákem od Mišulky :P ♥

A pár písniček, co teď žeru :D :))

úžo ♥

Na tyhle koukněte na YT, mají hodně videíí a jsou úžasný!! :)


:))